Zwroty i reklamacje

Zwroty towaru

Każdemu klientowi naszego sklepu internetowego przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia fizycznego otrzymania produktu przez adresata przesyłki. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość obowiązuje wszystkich klientów naszego sklepu bez podania konkretnej przyczyny zwracanego przedmiotu.

Skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość jest możliwe jeśli spełnione zostaną następujące warunki:

  • Produkt nie nosi śladów użytkowania
  • Produkt nie został uszkodzony

Aby przyśpieszyć procedurę zwrotu pieniędzy prosimy o dołączenie wypełnionego formularza zwrotu lub wygenerowanie takowego w poniższym generatorze.

Adres na który prosimy odesłać zwrot:

Eliss
ul. Blachówka 46
41-935 Bytom

Formularz zwrotu

    Wyrażam Zgodę, Że Dane Podane W Niniejszym Formularzu Będą Przetwarzane W Celu I Zakresie Niezbędnym Do Realizacji Obsługi Niniejszego Zgłoszenia. Administratorem Danych Osobowych Jest Eliss Eliza Lipś-Papiorek Z Siedzibą W Bytomiu Przy Ulicy Blachówka 46. Podstawa Prawna Przetwarzania Danych Art. 23 Ust. 1 Pkt 3 Ustawy O Ochronie Danych Osobowych Z Dnia 29 Sierpnia 1997 R. (Dz.U. 2002 R. Nr 101 Poz. 926, Z Późn. Zmian.). Informujemy O Prawie Dostępu Do Treści Swoich Danych Oraz Ich Aktualizowania Lub Poprawiania.

    Reklamacje

    Każdy zakupiony u nas produkt objęty jest gwarancją producenta lub naszą. W przypadku wykrycia wady towaru proszę o kontakt z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów.